W dniach 22-29.04 nie będzie wysyłek, przepraszamy. Nasza regeneracja, wasz rabat.
Rekompensujemy dłuższe oczekiwanie kodem rabatowym CZEKAM0426
To 10% rabatu na wszystko, również na produkty już w promocji!
Zamówienia nadamy 30 kwietnia, 2 maja (paczkomatami) lub 4 maja powinny dotrzeć do odbiorców
(w zależności od przewoźnika).
Eagle Ray - Wild Republic - orleń cętkowany/płaszczka 30 cm, maskotka pluszowa
Opis
Eagle Ray - Wild Republic - orleń cętkowany/płaszczka maskotka pluszowa, wielkość 30 cm
Eagle Ray - Wild Republic - orleń cętkowany/płaszczka
Pluszowa płaszczka Eagle Ray od Wild Republic to niezwykła zabawka, która przenosi dziecko prosto w głąb oceanu. Szerokie skrzydła, długi ogon i cętkowany wzór sprawiają, że maskotka wygląda jak mała, przyjazna wersja prawdziwej mieszkanki morskich głębin.
Realistyczna, miękka i gotowa na morskie przygody
Maskotka została zaprojektowana tak, aby jak najwierniej oddać kształt orlenia, ma szerokie płaty płetw przypominające skrzydła, smukły ogon i charakterystyczne cętki na grzbiecie. Miękki, przyjemny w dotyku poliester sprawia, że płaszczka idealnie nadaje się do przytulania, a jednocześnie jest wystarczająco trwała, by towarzyszyć dziecku w codziennych zabawach i domowych wyprawach do podwodnego świata.
Najważniejsze zalety zabawki:
- realistyczny kształt
- miękkie, przyjemne w dotyku wypełnienie z poliestru
- efektowny cętkowany wzór przypominający prawdziwe zwierzę
Zabawa, która uczy o oceanie
Pluszowa płaszczka Eagle Ray świetnie sprawdzi się w zabawach w oceanarium, rafę koralową czy podwodną ekspedycję, pomagając dziecku tworzyć własne historie i rozwijać wyobraźnię. To także doskonały pretekst, by opowiedzieć o życiu w morzach i oceanach, różnorodności gatunków i ochronie środowiska, dzięki czemu maskotka łączy funkcję zabawki i edukacyjnego towarzysza.
