Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy internetowe przez wielu wciąż są postrzegane jako te o zwiększonym ryzyku. Z naszej strony robimy wszystko, aby Państwo mogli się czuć bezpiecznie w sklepie KaRoKa.pl. Zależy nam na tym, aby mogli Państwo bezproblemowo wybrać towar i za niego zapłacić. Nasza firma działa na rynku e-commerce od przeszło 10 lat i zebraliśmy w tym czasie wiele doświadczenia (i przeszliśmy szkoleń) w sprzedaży internetowej. Nasze działania koncentrują się na następujących tematach:

1. Towar
Państwa zakupy podlegają ochronie praw konsumenckich związanych z zakupem dokonywam na odległość. Przysługuje Państwu m.in. możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny oraz możliwość wymiany towaru na inny. Więcej na ten temat znajdą Państwo w zakładce „Wymiany/zwroty, reklamacje”.

2. Płatności
Aby przyspieszyć i dodatkowo zabezpieczyć płatności, współpracujemy z firmą Dotpay S.A., liderem w zakresie internetowych transferów pieniężnych. Możliwy jest także zwykły przelew, z poziomu strony własnego banku. Również udostępniamy zakupy za pobraniem.

3. Przesyłka
Przykładamy dużą wagę do właściwego zapakowania towaru i przygotowania do wysyłki. Oferujemy szeroki wachlarz rodzajów przesyłek, zaczynając od przesyłek pocztowych, przez przesyłki kurierskie, na paczkomatach kończąc. Zawsze są to przesyłki ubezpieczone. Staramy się o krok wyprzedzać Państwa potrzeby, aby maksymalnie ułatwić Państwu odbiór zakupionych towarów.

4. Bezpieczeństwo
Korzystamy z usług wyłącznie renomowanych firm, o uznanej marce. Nasze dane przechowujemy na serwerach Home.pl. Dane osobowe przesyłamy zawsze łączem szyfrowanym. Stosujemy certyfikat GeoTrust True BusinessID. Bezpieczeństwo Państwa danych traktujemy priorytetowo i nie udostępniamy ich żadnym innym podmiotom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl