Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

O firmie

KaRoKa - Koszulki i s-ka. EKO - kolor - radość!
The Mountain & Wild Republic
Od roku 2020 - Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

To kameralny sklep dla ludzi na TAK!
Dla pozytywnie zakręconych i tych, którzy płyną z nurtem eko. To miejsce, gdzie dziki i niczym nieposkromiony świat natury harmonizuje z miejską dżunglą.

Wejdź do świata KaRoKi i poczuj się tak, jakbyś przekroczył magiczny próg. Wkrocz do krainy fantazji, tętniącej kolorami, pełnej sympatycznych zwierzaków oraz realistycznych i surrealistycznych wzorów i postaci. Krainy przyjaznej, ale i niepozbawionej nutki szaleństwa, gdzie wszystko jest możliwe. Bo u KaRoKi nic nie musi być serio – oprócz doskonałej jakości produktów i obsługi.

Kilka słów od pomysłodawczyni i właścicielki

Dawno, dawno temu… – teraz to brzmi jak bajka – w moim życiu zawodowym nadszedł czas na zmiany. Porzuciłam etat za biurkiem i wybrałam własną firmę. Głowa pełna pomysłów oraz wykształcenie przyrodnicze (Wydział Leśny SGGW) uwrażliwiło mnie na piękne produkty związane z przyrodą.

I wtedy na targach zoologicznych poznałam firmę oferującą koszulki The Mountain – wówczas w Polsce prawie zupełnie nieznane. Zauroczyły mnie realistyczne wzory zwierzęce, a także technologia produkcji bazująca wyłącznie na naturalnych komponentach, wytwarzanych z troską o środowisko – i uznałam, że to strzał w dziesiątkę! Że to nisza dla mnie!

 

Idąc za podszeptami znajomych i wykorzystując raczkującą jeszcze wtedy branżę e-commerce, założyłam sklep internetowy, w którym główną część oferty stanowiły koszulki The Mountain. Tym samym w 2004 r. KaRoKa stała się oficjalnym  przedstawicielem europejskiego dystrybutora tej słynnej amerykańskiej marki.
Wkrótce poszerzyłam asortyment sklepu o inne produkty, takie jak inspirowane naturą zabawki Wild Republic, a potem dekoracje do wnętrz (dzwonki wietrzne Angel Star, podkładki pod kubki Tree-Free) oraz część asortymentu LazyOne.


W 2023 r. obchodzę 19-lecie pracy absolutnie niezwykłej i dającej mi mnóstwo zadowolenia. Od prawie 2 dekad mountainy i produkty innych oferowanych w sklepie marek zajmują mnie na pełen etat :-) a ostatnimi laty - niezwykłe pluszowe zoo Wild Republic mnie całkowicie zauroczyło i pochłonęło!
Początki nie były jednak usłane różami. Odzież The Mountain jest tak wyjątkowa, że jednym z elementów mojej codziennej pracy na początku było udzielanie odpowiedzi na pytanie: „A gdzie ja w takiej koszulce pójdę?!
Ale czasy się zmieniają, a wraz z nimi – nastawienie społeczeństwa do tego, co nowe, inne i awangardowe.

Cieszę się, że KaRoKa ma swoich stałych zwolenników i z dumą witam nowych Klientów sklepu.
Moja mała misja – „Przynajmniej po jednym mountainie w każdej polskiej szafie i po jednym ptaszku z oryginalnym głosem wśród zabawek naszych milusińskich" - jest dzięki nim jak najbardziej possible :-) 

Ja sama jestem uzależniona od mountainów: nie tylko je sprzedaję, ale i z przyjemnością noszę. Każdego roku niecierpliwie czekam na nowe wzory i z radością dzielę się nimi z sympatykami KaRoKi. Odczuwam wielką satysfakcję, gdy przyjmuję zamówienia od stałych bywalców mojego sklepu, którzy powiększają swoje kolekcje, bo doceniają jakość i wzornictwo The Mountain. A także wielką frajdę, kiedy podczas promocji czy targów widzę iskierki zapalające się w oczach ludzi i rosnące pożądanie – to nie żart! – osób, które chcą mieć choć jedną taką koszulkę. Dla mnie to bezcenne doświadczenie, przenoszące mój biznes w zupełnie inny wymiar. A dla Klientów to początek swoistego uzależnienia – wyłącznie pozytywnego. Zadowolenie kupujących, którzy mówią: „Mam mountainy już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje! To były dobrze wydane pieniądze”, jest najprostszą i zarazem najlepszą rekomendacją dla marki KaRoKa i oferowanych przeze mnie produktów.

Wraz z rozwojem KaRoKi postawiłam na handel zarówno detaliczny, jak i hurtowy. Moim zadaniem – i przyjemnością – jest nie tylko prowadzenie własnego biznesu, lecz także pozyskiwanie nowych odbiorców hurtowych dla dystrybutora w Anglii. Dzięki tej kooperacji Polska stała się jednym z ważniejszych nabywców koszulek The Mountain w Europie! Nie mniejszą radością napawa mnie fakt, że coraz więcej osób świadomie wybiera odzież, zabawki i inne produkty, które powstają bez szkody dla natury, z organicznych, biodegradowalnych materiałów, a mój zachwyt nad wysoką jakością, trwałością i pięknem oferowanych towarów udziela się kolejnym osobom.

Pandemiczny (i brexitowy) rok 2020 wymusił pewne decyzje biznesowe, związane z rezygnacją z części asortymentu.
Moja mountainowa-koszulkowa przygoda dobiegła końca, a zwykle gdy coś się kończy, to coś się zaczyna!
Pełna nadziei idę do przodu, i powoli poszerzam asortyment. 

I mamy 2023 rok, moje motto brzmi: Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!
Jestem dystrybutorem marki Wild Republic, która tworzy wspaniałe zabawki, przybliżając dzieciom świat zwierząt.

Katarzyna Roth-Kłudka

Bonus dla ciekawskich

Skoro tu zajrzałeś - skorzystaj z rabatu, przygotowanego specjalnie dla tych, którzy chcą wiedzieć, z kim mają do czynienia ;-),
więc eksplorują każdy zakamarek świata KaRoKi.

Aby skorzystać z rabatu:

  1. Złóż zamówienie za min. 119 zł .
    Uwaga! Kod zadziała tylko na produkty nieprzecenione!
  2. Podczas składania zamówienia w koszyku podaj kod rabatowy: CZYTAM2023
  3. System sklepu automatycznie obniży cenę Twoich zakupów o 19 zł, które możesz wydać na inne przyjemności
    (lub "równoważysz" koszty dostawy!).

 

 

Prowadzę na terenie Polski sprzedaż wysyłkową detaliczną - sklep internetowy KaRoKa.pl oraz hurtową.

Nie sprzedaję w siedzibie firmy, przepraszam - ale nie ma możliwości odbioru osobistego.

Dane mojej firmy:

KAROKA Katarzyna Roth-Kłudka

ul. Piaszczysta 6, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
REGON 015651496, NIP 952-107-70-85

Wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Burmistrza Gminy
Grodzisk Maz. dokonano w roku 2004 pod numerem 9487.

Zgłoszenie zbioru danych do GIODO uzyskało poświadczony identyfikator: 18003/2013

Numer konta w banku PKO BP: 73 1020 1055 0000 9102 0199 9325

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl