Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

Pluszowe ZOO - nauka przez zabawę 0
Pluszowe ZOO - nauka przez zabawę

A jakby tak urządzić sobie ZOO w domu? Każde dziecko na tak zadane pytanie z pewnością krzyknie z radością: taaaaak! Oczywiście nie namawiamy do tego, by zapełnić swoje cztery kąty żywym inwentarzem, i to dzikim, ale pluszowe zwierzątka na pewno ucieszą maluchy równie mocno jak te, które można obserwować w ogrodach zoologicznych i na filmach przyrodniczych. To będzie wspaniała przygoda dla całej rodziny, przy okazji – kto wie – może również początek wielkiej pasji na całe życie?

Pluszaki w życiu młodego człowieka

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że miękka, kolorowa przytulanka to nieodzowny towarzysz dziecięcych zabaw. Można im się zwierzyć ze swoich kłopotów i smuteczków, można się do nich przytulić, kiedy mamy nie ma obok i można przeżywać z nimi fantastyczne przygody. W ich towarzystwie o wiele przyjemniej słucha się również czytanych na dobranoc bajek. Kiedy maluch znajdzie już swojego przyjaciela w pluszowym świecie, to będzie mu wierny przez wiele lat. Dlatego warto to wykorzystać i wprowadzić swoje pociechy we wspaniały, różnorodny i zaskakujący świat zwierząt.

Dzika Republika gotowa do akcji

Pluszowe maskotki z serii Wild Republic to wspaniali towarzysze zabaw! Realistyczne figurki zwierząt z całego świata wyglądają przepięknie, są wykonane z materiałów najwyższej jakości i odszyte z niezwykłą starannością. Wild Republic przeprowadzi dzieci przez wszystkie kontynenty i pozwoli poznać różnorodność świata zwierząt i przyrody oraz zwyczaje poszczególnych gatunków. Można wśród nich odnaleźć tak egzotyczne okazy, jak pancernik, mrówkojad, fenek, biały aligator, lama, patelnica niebieskoplama czy ulubieńcy małych i dużych lemur katta i lemur wari. Można też bliżej poznać nasze rodzime gatunki, które trudno jest zaobserwować w terenie. Jak żywe - bóbr, wydra, borsuk albo ryś z pewnością rozbudzą ciekawość dotyczącą polskiej fauny i zachęcą do planowania wspólnych wycieczek w rodzinnym gronie. Kiedy pozna się ich zwyczaje i siedliska, znalezienie ich będzie o wiele łatwiejsze.  

Wspólne poznawanie świata to najlepszy prezent, jaki można podarować dziecku

Nic tak nie cieszy dzieci, jak możliwość spędzenia czasu ze swoimi rodzicami czy dziadkami. Czasu niezakłóconego rozpraszaczami, w którym cała energia i uwaga skoncentrowane są na wspólnej zabawie. Pokazanie maluchom świata i uczenie ich tego, co sami już wiemy, to jeden z największych i najważniejszych darów, jakie można im ofiarować. Zgłębianie tajemnic świata zwierząt może też być doskonałą okazją do tego, by poszerzyć także swoją wiedzę i horyzonty, a jak wiadomo na to nigdy nie jest za późno.
Pomysły na zabawy z naszymi pluszakami można liczyć w dziesiątkach. Naśladowanie odgłosów, urządzanie teatrzyków, tworzenie dla nich przyjaznych siedlisk z tego, co ma się pod ręką – to zaledwie kilka propozycji. Czas na odnalezienie własnych.
Niezwykłe pluszowe ZOO zaprasza!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl