Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

Kocista vs. kotosceptyk | Jakiego zwierzola w sobie kryjesz? - TEST OSOBOWOŚCI KAROKA.PL & THE MOUNTAIN 0
Kocista vs. kotosceptyk | Jakiego zwierzola w sobie kryjesz? - TEST OSOBOWOŚCI KAROKA.PL & THE MOUNTAIN

Kot – felis catus, najmiziowsze stworzenie pod słońcem, nie bez przyczyny okrzyknięte najpopularniejszym zwierzęciem domowym na Ziemi. Kiedyś podobno dzikie, wolne i trudno uchwytne, dziś całkowicie zasymilowane z ludzką pościelą.

Niezależne źródła określają koty mianem pomniejszych bóstw domowych, których chwała rośnie dzięki narzędziu ewangelizacji, zwanym internetem. Wyznawcy kotów składają im ofiary w postaci wątróbki, medalionów wieprzowych tudzież puszki z kocim żarciem, która także obłaskawia kota. Zdarza się, że te boskie stworzenia, domagając się czci i szacunku, uprawiają wtargnięcia na jezdnie, mając na celu zatrzymanie pojazdu, wyjście kierowcy i złożenie ofiary w postaci posiłku mięsnego. Nie zawsze się udaje, choć słyszano o przypadkach kotów, które na drogach szybkiego ruchu wspaniałomyślnie przyjmowały eskalopki z kurcząt.

Jeżeli jesteś wyznawcą kocizmu, jeżeli wierzysz we wszechpotęgę puchatej łapy, teraz masz niepowtarzalną szansę powiedzieć o tym innym. Po prostu załóż T-shirt The Mountain, Cataclysm – niech świat pozna kocią moc!

Każdy, komu kiedykolwiek przyszło obcować z kotem, rozumie niezwykłą sprzeczność jego natury. Kot jest straszliwie milutki i niedobry, puchaty i raniący, cieplusi i zimniejszy od drania. Jest tak uroczy, tak cudny i obłędnie mięciuchny, że resztkami woli powstrzymujesz się od zamiziania go na śmierć. Potem, pozbywając się swoich zasikanych kapci, żałujesz, że ostatnim razem miziałeś zbyt słabo. Ponieważ jest już za późno, masz ochotę zrobić cokolwiek, żeby tę puszystą bezczelność chociaż na chwilę unieruchomić. Spójrz na T-shirt The Mountain, Catnibble Lector – prawda, że inspirujący? Wiemy oczywiście, że nie postawisz swojego kota w tak niezręcznej sytuacji, ale dzięki tej koszulce masz szansę wyjść z fazy zaprzeczenia i przejść do akceptacji. Załóż ją i przyznaj, że związek z kotem bywa trudny. Przekonasz się, że obok Twojej koszulki trudno będzie przejść obojętnie i szybko zyskasz grupę wsparcia.

Kot wiele ma twarzy (na pewno więcej niż 50), niewielką część z nich można podziwiać na mrocznym T-shircie The Mountain Black Cat Moon Eyes. Przyjrzyj się – w tym przenikliwym spojrzeniu czai się groza: zmoczyłeś moje futerko, ja zmoczyłem twoje łóżko. Skróciłeś moje pazurki, ja skrócę cię o głowę. Brrr!

Kot wie, jak skutecznie używać swojej bogatej mimiki. Dzięki tej umiejętności, potrafi wyjść cało nawet z największych tarapatów. Rzuć okiem na T-shirt The Mountain Black Kitten Face. Znasz to spojrzenie. To słynna kocia pokerowa twarz, którą futrzak trenuje przed lustrem, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Jego mina mówi: to nie ja wysypałem zawartość kuwety, nie wiem również nic na temat dziury w fotelu, nie było mnie wtedy w domu, wiesz? Oraz: przykro mi, że nie radzisz sobie z własnym mieszkaniem, na pocieszenie możesz teraz pogłaskać mój brzuszek. Cóż pozostaje w takiej sytuacji… idź i głaskaj brzuszek.

Jeszcze więcej niewinności mieści się w kociej mordce przedstawionej na koszulce The Mountain Black&Tan Kitten. To dopiero twarda sztuka. Prędzej wybierzesz się do egzorcysty, by wyjaśnić przyczynę licznych śladów pazurów na meblach, niż uwierzysz, że sprawcą zniszczeń jest przecudnej urody kociątko.

Gdy gorączkowo szukasz winnych, Twój kot pokazuje komplet ostrych ząbków w wewnętrznym, bezczelnym uśmiechu. Dokładnie takim, jak na T-shircie The Mountain Big Face Cheshire Cat. Możesz być wściekły, ale przecież go uwielbiasz.

Kociszcza (nie bez powodu rym do „zgliszcza”) mają w sobie moc zdolną posiąść świat. W końcu to stworzenia królewskie, hołubione przez pokolenia starożytnych władców. Wystarczy spojrzeć na doskonałą harmonię, którą tworzą kot z koroną (T-shirt The Mountain - Crown Kitten), by nie mieć więcej pytań. Legendarny Artur wyciągnął miecz z kamienia tylko dlatego, że w pobliżu akurat nie było żadnego kota. Zresztą, nawet gdyby jakiś był, mógł mieć ciekawsze zajęcia, niż obejmowanie tronu. Bez wątpienia jest w kotach ten rodzaj dostojeństwa, który sprawia, że w melonikach, muszkach i binoklach wyglądają doskonale.

 Nie wierzysz? A widziałeś już T-shirty The Mountain: Grumpenezer Scrooge lub Vampire Kitten?

Trzeba być bezdusznym draniem, by nie pozwolić takiemu maleństwu dać się choć raz ukąsić. Biedna kicia, żąda mojej krwi?

 

Oczywiście nie polecamy pojenia kota własną posoką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że niewiele jest rzeczy, których można odmówić komuś o nieskończenie puchatym i pięknie zdziwionym wyglądzie (patrz: T-shirt The Mountain - Big Face Brown Cat).

Niezależnie, czy jesteś zadeklarowanym kocistą, czy może jeszcze kotosceptykiem, masz niepowtarzalną szansę wyrazić swój stosunek do tych mruczących i w gruncie rzeczy sympatycznych stworzeń, przywdziewając coś naprawdę oryginalnego.

Twój kot nosiłby The Mountain. 

Drzemie w Tobie inny zwierz? Zrób wyjątkowy test osobowości i przekonaj się!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl