Niezwykłe pluszowe ZOO i s-ka. Świetna zabawa i nauka!

Kategorie bloga
Slow czy fast fashion? Poradnik odpowiedzialnego kupowania [DARMOWY E-BOOK] 0
Slow czy fast fashion? Poradnik odpowiedzialnego kupowania [DARMOWY E-BOOK]

KLIKNIJ, POBIERZ I PRZECZYTAJ CAŁY E-BOOK ZA DARMO

Zachodni świat, prowadzący konsumpcjonistyczny styl życia, dopiero zauważa problem nieetycznej produkcji. W Polsce myślenie o tym, skąd pochodzą nasze ubrania, ledwie raczkuje. Jednak w pogoni za pełną i najmodniejszą szafą nie możemy zapominać o tym, że nasze małe codzienne wybory mają wielki wpływ na światowy przemysł tekstylny – a także na zdrowie i życie tysięcy robotników w Azji i Afryce. Nasze pragnienie posiadania nowych ubrań bezpośrednio oddziałuje na to, że firmy produkują następne kolekcje, a także napędza ruch fast fashion – ze wszystkimi jego zgubnymi konsekwencjami dla wyzyskiwanych pracowników i środowiska. 

Zwracając się w stronę slow fashion, kupując mniej i rzadziej oraz wybierając odzież wytwarzaną w odpowiedzialny sposób, damy branży odzieżowej jasny sygnał, że los innych ludzi i przyrody nie jest nam obojętny – a wręcz że jest on dla nas ważniejszy niż kolejna bluzka.
Taką odpowiedzialną marką odzieżową jest The Mountain, i mimo że przygoda KaRoKi z tą odzieżą dobiegła końca w 2019 roku - zapraszam po ostatnie sztuki koszulek, które przetrwają lata!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl